מה לעשות וממה מומלץ להימנע לאחר הלבנת שיניים

מה לעשות וממה מומלץ להימנע לאחר הלבנת שינייםכיצד לתחזק את השיניים לאחר תהליך הלבנת שיניים? ממה להימנע וכיצד לתחזק את הצבע הלבן החדש.

ביצעתם טיפול הלבנת שיניים ועכשיו יש לכם חיוך שלא בא לכם להוריד מהפנים. כעת מה שעליכם לעשות הוא לפעול לפי מספר כללים פשוטים, במיוחד בימים הראשונים לאחר הטיפול, כדי שתוכלו להינות מהלובן לזמן ארוך. אז הנה 5 טיפים כדי שתוכלו לשמור על השיניים שלכם ולהמשיך לחייך:

1 הימנעו ממשקאות כהים כמו תה, קפה, משקאות קלים, יין אדום או כל משקה צבוע אחר. כ3 ימים לאחר טיפול הלבנת שיניים חשוב להקפיד על כך במיוחד עקב העובדה שהשיניים עלולות לספוג את הצבע של המשקה ובכך ייהרס הלובן.

2 מאכלים שליכם לאכול בצמצום\להימנע מהם- ענבים, עגבניות, דובדבן, פירות יער, חרדל, רוטב עגבניות, סויה, תבשילים כהים למינהם, שוקולד חלב\מריר וממתקים על כל סוגיהם. מאכלים אלה עלולים להכתים ואף לצבוע את שינכם, כ3 לאחר הלבנת שיניים, מומלץ להימנע ולהיזהר ממאכלים אלו.

3 אם יצא לכם לאכול את המאכלים הנ"ל בימים הראשונים לאחר הטיפול, צחצחו מיד לאחר האוכל את שינייכם ושטפו עם מי פה. חשוב מאוד להקפיד גם לאחר מכן על צחצוח השיניים לאחר האוכל. אם אין לכם אפשרות לצחצח שיניים מיד לאחר האוכל, קחו אתכם בתיק מי פה ושטפו היטב לאחר האוכל. זה חשוב ויעזור לכם גם אחר כך בשמירה על הלובן.

4 הימנעו משתיית משקאות קרים מדי או חמים מדי. הם גורמים להתרחבות השיניים ולהיווצרות כתמים שיכולים לפגום במראה הלבן והאחיד של השיניים. כלל זה חשוב במיוחד בימים הראשונים לאחר טיפול הלבנת שיניים אך כדאי להקפיד עליו גם בהמשך שכן יכול להיווצר נזק מצטבר.

5 עישון גורם לכתמים בשיניים. קחו זאת בחשבון יחד עם שאר הסיבות שבגללן כדאי להפסיק לעשן.

פשוט חישבו על מה שעלול להשאיר כתם על חולצה לבנה, כך זה גם עלול להשאיר כתמים על השיניים הלבנות שלכם ולפגוע בתוצאות של טיפול הלבנת שיניים שעברתם.

לפרטים נוספים התקשרו: 03-5470755

דילוג לתוכן