שיקום הפה והחזרת איכות החיים לשוש

שיקום הפה והחזרת איכות החיים לשושהשתלת שיניים ביום אחד – ״בלי בעיה חזרתי במהרה לשגרה ולתפקוד תקין״ "חוויית שיניים לא כואבת", כך מכנה שוש את הטיפול השתלת השיניים החדשני, הקפדני והמסור שקיבלה לפני חודשים אחדים במרפאה של ד"ר פאולו מאלו בליסבון.

שוש, המתגוררת כיום במסצ׳וסטס, בארצות הברית, יש היסטוריה ארוכה וכואבת של טיפולי שיניים מורכבים הכוללים עקירות, גשרים, תותבות, כתרים ועוד מיני חפירות ארכאולוגיות בלתי ידידותיות בחלל הפה. "במהלך השנים החל אצלי תהליך של היחלשות והתנדנדות שיניים כתולדה של היריונות, של לידות ושל חריקת שיניים מאסיבית – ברוקסיזם". שוש סובלת מחוסר שיניים זה 30 שנה היא פנתה לרופאים מדופלמים רבים בבקשה לעבור טיפול, אך הם דחו אותה בתואנה כי שתלים דנטליים לא ייקלטו ואף יקרסו עקב בעיות החריקה. לסיפור של שוש יש סוף שמח לאחר שעברה השתלת שיניים בשיטת השתלת שיניים ביום אחד. קריאה מהנה!

חוויה מתקנת!

צפייה בפרסומת של מרפאת ד"ר ערן פרמון בטלוויזיה בערוץ הישראלי בארצות הברית וביקור מקרי בארץ הקודש הובילו את שוש לטיפולה השתלת שיניים ששינה את חייה מקצה לקצה. "ד"ר פרמון וצוותו המקצועי, המיומן והאדיב קיבלו אותי למרפאה והחלו מיד בטיפול שתלים ממושך בלסת התחתונה". לאחר התייצבות השיניים התחתונות נסעו שוש וד"ר פרמון  ממאלו קליניק ישראל אל המרפאה של מאלו בפורטוגל לצורך טיפול משותף של השתלת שיניים והתקנת שתלים בלסת העליונה.

המדיניות של מאלו היא להוציא את המטופל מהמרפאה עם שיניים יציבות, לאחר טיפול  השתלת שיניים ושיקום הפה  שמתבצעים ביום אחד. שוש שהתה במרפאה כעשר שעות, מתוכן נדרשו שעתיים לניתוח עצמו. בזמן שהיא התאוששה נבנו השיניים בקומת המעבדות שבבניין מאלו קליניק, ובערב הן נמסרו לה ועברו התאמות עד שצוות הרופאים הגיע לתוצאות הרצויות – שיניים קבועות ויציבות. "הצוותים היו מקצועיים ומיומנים ושיתפו פעולה, ורמת השירותיות והאדיבות של כלל האנשים במרפאה היו יוצאות מן הכלל". כל אלה ושיטת הטיפול החדשנית להשתלת שיניים הפכו את סיפור הכישלון של השיניים של שוש להצלחה מפתיעה, הן בפן הפיזי והן בפן הרגשי.

הטיפול יוצאת הדופן להשתלת שיניים ביום אחד שעברה שם – החל בפרוטוקולי עבודה מוקפדים ומדויקים ותוכנית העבודה הממוחשבת, דרך המעבדות המשוכללות וכלה ברמה הגבוהה של האסתטיקה והניקיון. "הוקסמתי במיוחד מרמת השירותיות והאדיבות של צוות הרופאים, האחיות, הטכנאים ופקידות הקבלה. הם פשוט גרמו לי להסתכל על טיפול השיניים כחוויית שיניים מיוחדת ולא שגרתית". שוש מספרת שלאחר סיום הטיפול במרפאה של ד"ר מאלו היא חזרה לטיפול בארץ אצל ד"ר פרמון שכלל עוד כמה ימים של ביקורת, ניקוי, טיפול בחניכיים, בדיקת תפרים והתאמות.

ד"ר ערן פרמון מומחה להשתלת שיניים ושיקום הפה לתאום פגישת יעוץ התקשרו: 03-5470755

דילוג לתוכן