נכתב ע"י ד"ר ערן פרמון בעל רשיון מטעם משרד הבריאות לישראל הבעלים של מרפאת מאלו קליניק

רופא שיניים ברמת השרון

הלבנת שיניים והחיוך מושלם

מבט חטוף בתכנית טלוויזיה יחשוף בפניכם אנשי תקשורת בעלי שיניים בוהקות ולבנות במיוחד. בשימוש במשחה כזו או אחרת לא תגיעו לתוצאות דומות, אלא אם כן תעברו הליך קוסמטי מיוחד, הלבנת שיניים.

הלבנת שיניים, שתביא לתוצאות מצוינות ללא סיכון, דורשת טיפול ע"י צוות בעל ניסיון רב ושימוש בשיטות המתאימות והמתקדמות ביותר בתחום. במרפאת ד"ר ערן פרמון ( (Maloclinic ברמת השרון מתבצעים הליכי הלבנת שיניים ע"י צוות מנוסה אשר ביצע הליכים של הלבנת שיניים למאות אנשים ברמת השרון, הרצליה, רעננה, הוד השרון ועוד.

בטיפול הלבנת השיניים מתבצע תהליך של חמצון הדנטין (השכבה הפנימית של השן), אך אין פגיעה בשן עצמה ו/או בחומר המצפה את השן. התוצאה תהיה הבהרה של הגוון הקיים כשהשינוי בבהירות משתנה בהתאמה לגוון ההתחלתי. הליך כזה הוא פשוט, מהיר ומחזיק מעמד כשלוש שנים.

שיניים עלולות להצהיב או לשנות את צבען בגלל גיל, גנטיקה, קפאין, ניקוטין, טיפולי שורש, חבלות, שימוש תכוף בתרופות וסתימות לקויות. אי לכך ישנה מודעות מוגברת למראה החיצוני של השן ורצון לשינוי המראה.

ד"ר ערן פרמון – רופא שיניים ברמת השרון מפרט את השיטות להלבנת שיניים:

  • הלבנה בבית: הרופא לוקח מידות מהפה של המטופל ומייצר עבורו סדים דקים מותאמים אישית מפלסטיק. המטופל מקבל ג'ל שמכיל קרבמיד פראוקסיד בריכוז שנע בין 16 ל-28 אחוזים, כאשר עליו למרוח אותו בחלק הפנימי של הסדים ולהניח אותם על השיניים בהתאמה לפרק זמן של שעתיים ביום או בלילה. אחרי שבוע ניתן לראות שגוון השיניים לבן יותר באופן ניכר.

  • הלבנה אצל הרופא: חומר ההלבנה מונח על שיני המטופל למשך שעה במרפאה עצמה ברוב המקרים מדובר בריכוז גבוה של הידרוגן פראוקסיד. אחרי שעה חומר ההלבנה משופעל על שיני המטופל באמצעות תאורת UV אוLED  המאיצה את תהליך ההלבנה. לדברי הרופאים, בעבר היו נוהגים להשתמש בלייזר אך שיטה זו הופסקה.

  • הלבנת ווקינג (walking): לפעמים שן אחת או כמה שיניים בודדות בלבד מאבדות את הצבע המקורי שלהן, בין אם זה בעקבות חבלה או טיפול שורש. במקרים כאלה, גוון השיניים יהיה אפור או שחור. במקרה כזה, קודחים חור בחלקה הפנימי של השן ומחדירים לתוכו חומר הלבנה בריכוז גבוה שדומה לצבען של השיניים האחרות.

לפני כל טיפול של הלבנת שיניים מומלץ ניקוי יסודי של שיננית, שתכין את השן ותנקה את המשקעים והאבנית שנוצרו על פני השן.

בכל שאלה, הבהרה, וקביעת תור יש לפנות למרפאת ד"ר ערן פרמון – Maloclinic ברמת השרון.

למידע נוסף נא להשאיר פרטים בתיבת צור קשר משמאל או בטלפון 03-5470755.

דילוג לתוכן